KURUMSAL
Hakkımızda
 
Ceylan Yufka; kurumsal yapısı ve kalifiye elemanlarıyla, toptan ve perakende sektöründeki hizmet ve kalite anlayışı ile tek hedefi tüketicilerine daha taze ürün, tüketici memnuniyeti ve sürdürebilirlik konusunda her gün yeni hedefler oluşturarak çalışmaktadır.
 
Türk mutfağının geleneksel lezzeti olan yufkayı günümüz modern teknolojisi ile üreten Ceylan Yufka, son yıllarda yaptığı yatırımlarla ürettiği diğer ürünlerde de makineleşmeye geçerek rakiplerine fark atmıştır.
 
20 yıldır tüketicilerimizin güvenle tercih ettiği Ceylan Yufka olarak yaşamınıza değer katmayı ilke ediniyor ve birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. Yaşam paylaştıkça güzelleşir. Bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm paydaşlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz.
 
Toplu tüketim ve yemek sektöründe aranan bir marka olan Ceylan Yufka ürünlerini Adana'nın tüm seçkin marketlerinde bulabilirsiniz.
 
 
 
Adana yufka firmaları, adana yufka siparişi, adana yufka yapan firmalar, adana ceylan yufka, adana ceylan yufka bilgileri, adana yufka al, adana yufka yapan firmalar, adana çiğ kadayıf, adana kadayıf satan firmalar, adana tel kadayıfı, adana tel kadayıf sipariş, adana taş kadayıfı, adana tel kadayıfı, adana taş kadayıf yapan firmalar, adana çiğ taş kadayıfı, adana çiğ mantı siparişi, adana mantı siparişi, adana mantı yapan firmalar, adana şekerpare siparişi, adana şekerpare, adana çiğ şekerpare, adana pişmemiş şekerpare, adana kemalpaşa tatlısı, adana pişmemeiş kemalpaşa tatlısı, adana çip kemalpaşa tatlısı, tüm yufka çeşitleri, mantı, tel kadayıfı, taş kadayıfı, şekerpare, kemalpaşa tatlısı ürünlerini toptan ve perakende olarak firmamız ceylan yufkadan sipariş verebilirsiniz.
Piramit Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri